Letos se tato soutěž konala poprvé. Naši klienti se do vaření pustili s velkou vervou. Uvařili polévku, popovídali si s klienty z jiného zařízení a užili si hezký den v milé společnosti.
Bylo šest týmů a naši klienti se umístili na krásném předposledním místě.
Nakonec všichni uznali, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.